Google Ads

 

Google ADS İle Hızlıca Büyüyün!

Google’ a verdiğiniz reklamlar sayesinde markanızı internet kullanan çoğu kişi görmektedir. Panda Medya ekibi olarak bu reklamları risksiz bir şekilde daha çok kişiye ulaştırmanızı sağlıyoruz.

 

Google ADS Nedir ?

Eski ismi Google AdWords olan bu hizmet çoğu markayı öne çıkarıyor. Google iş ortağı sitelerde, Youtube’ de, arama sonuçlarında gibi reklamlarınızı göstermeye yarayan bir pazarlama sistemidir.

Google ADS Reklam Modelleri

Arama Ağı Reklamları : Bu reklam çeşidi kullanıcın Google’ de örneğin bir anahtar kelime olarak bir şey arattırdığında verdiğiniz reklamın anahtar kelimesine sizi başta çıkarmasına yardımcı olan bir reklam çeşididir. Bu arama çeşidi sayesinde gelen ziyaretçiler sizin markanızın ne ile ilgili olduğunu hemen anlar ve işini kolaylaştırır

Alışveriş Reklam Ağı : Goole Shopping ADS olarak ta bilinir. Eğer internetten satış yapıyorsanız bu reklam ağını kullanmanız tavsiye edilir. Sattığınız bir ürünün anahtar kelimesine göre ziyaretçi bu ürünü aradığında Google arama motorunda popüler ürünlerde sizin ürününüz gösterilmektedir. Bu reklam ağı sayesinde ise satışlarınız ve müşterileriniz çoğalacak ve kazancınız artacaktır.

Youtube Reklam Ağı : Bu reklam ağı sayesinde 2005 yılından bu yana aktif olarak çalışan bu platform günde yaklaşık 2 milyar insana hizmet sunuyor. Bu reklam ağı sayesinde markanızın adını rahatça duyurabilir ve binlerce, milyonlarca kullanıcıya gösterim sağlayabilirsiniz. Google’ partneri olan Panda Medya ekibi olarak markanızın adınını daha çok kişiye duyuruyoruz.

Anahtar Kelimeler Nasıl Seçilir ?

Öncelikle vermek istediğiniz reklamın amacını belirleyin. Ondan sonra vereceğiniz reklam ile ilgili rakip analizi ve genel bir araştırma yapın. Reklamınız ile ilgili örneğin ‘ araba ‘ kelimesi ile reklam verecekseniz anahtar kelimenize ‘ motor ‘ eklemeniz mantıksız bir davranış olacaktır. Ve bu sizin kalite puanınızı düşürecektir. Verdiğiniz reklamdan da olumlu bir geri dönüş alamayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile siz müşterilerimize reklamınızın alakasına göre rakip analizi yaparak anahtar kelimelerinizi özenle seçiyoruz.

Reklam Tıklamaları İçin Ne Kadar Ücret Öderiz

Bunun için belli bir ücret bulunmamakta. Sizin vermiş olduğunuz teklife göre Google yapılan aramalarda reklamınızı ona göre listeler. Reklam sıralamalarını Google her bir anahtar kelimeye verdiğiniz TBM teklifi ile sıralar. TBM fiyatınız ne kadar çok olursa reklamınızın kalite puanı da çok olur.

TBM Nedir ?

TBM yani ‘ Tıklama Başına Maliyet ‘ reklamınıza tıklama başına ödemek istediğiniz fiyatı ifade eder.

Kalite Puanı Nedir ?

Google ADS’ nin en çok dikkat ettiği ve önem verdiği etkenlerden biride kalite puanıdır. Girmiş olduğunuz her anahtar kelime için kalite puanı belirlenir. Kalite puanını belirleyen en önemli üç unsur bulunmakta; reklam ile alaka düzeyi, beklentinizde olan tıklama oranı, sayfanızın açılış deneyimi. Bu üç unsur düzenli halde ise kalite puanınız yüksek demektir. Panda Medya Google ADS hizmeti sayesinde reklamlarınız kalite puanını biz arttırıyoruz. Siz sadece arkanıza yaslanıp gelen olumlu geri dönüşü izliyorsunuz.

Google ADS Reklam Vermeden Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Reklam vermeden önce ne için reklam vereceğinizi iyice düşünün. Sonra hangi kitleye, hangi konuma reklam vereceğinizi belirleyin. En önemli nokta ise reklam bütçenizi iyi ayarlayın. Google ADS Partneri olarak en düşük maliyet ile daha çok kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google ADS Reklam Nasıl Verilir ?

 • Google hesabı açın.
 • Kafanızda belirlediğiniz kalitesi yüksek anahtar kelimeleri belirleyin.
 • Kampanya ayarlarınızı sorunsuz bir şekilde hazırlayın.
 • Reklam için özgün ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek bir metin hazırlayın.
 • En son olarak fatura ayarlarınızı yapın.
 • Ve Google tarafından reklamınızın onaylanmasını bekleyin.

Google ADS Hesabım Askıya Alındı

Askıya alınma sebebi olarak kişinin ne tür bir kullanım yaptığı önemli bir faktör. Hesabınızın askıya alınma sebeplerinde değişiklikler görülebilir. Eğer reklamlarınız Google ADS kurallarına uygun değilse hesabınızın askıya alınması an meselesidir. Bu kuralları Google kendisi koymuştur.

Hesabım Askıya Alındı Ne Yapabilirim ?

Google ADS hesabınızın askıya alınması durumunda tek yapabileceğiniz işlem bu durumun yanlış bir şey olduğuna dair bir dilekçe yazıp Google ‘ye göndermeniz. Panda Medya Google ADS hizmetimiz ile siz müşterilerimize bu konuda da 7/24 destek sağlamaktayız. Hesaplarınız bizimle beraber güvendedir.

 

Panda Medya Google ADS Hizmeti İle Sizlere Neler Sunuyoruz ?

10 yılı aşkın süredir sizlere kesintisiz profesyonel hizmet vermekteyiz. Edindiğimiz bir çok tecrübe sayesinde sizleri daha iyi yerlere getirmeye çalışıyoruz ve başarıyoruz. Çalışmaları ile ödül almış profesyonel ekibimiz ile sizlere reklam hizmetini veriyoruz. Size sadece arkanıza yaslanıp müşterilerinizin mutluluğunu izlemek kalıyor. Unutmayın ne kadar çok müşteri memnuniyeti o kadar çok sağlıklı kazançtır. Bu işi yaparken nasıl bir yol izliyoruz;

 • Öncelikle siz değerli müşterilerimizin fikrini dinliyoruz. Neler yapmak istediğinizi anlıyoruz.
 • Gerekli reklam çalışmalarını yapıyoruz. Anahtar kelime analizi, rakip markaların analizi, ne kadar az ücret ile ne kadar çok kişiye ulaşabiliriz gibi çalışmalar sürdürüyoruz.
 • Bu işlemleri yaparken sizleride bilgilendirmeyi asla unutmuyoruz.
 • Belirlediğimiz hedef kitle ve kalite puanı yüksek anahtar kelimeleri sizler ile paylaşıyoruz. Sizinde onayınızı aldıktan sonra reklamınız için tamamen özgün reklam metini hazırlıyoruz.
 • Yaptığımız bu profesyonel çalışma ile Google ne zaman reklamımı kabul edecek derdinde kurtulmuş oluyorsunuz.
 • Kısık bütçe ile daha çok kişiye sizin markanızı ulaştırıyoruz. Google ADS partneri bir firma olarak bu hizmeti size vermekten mutluluk duyuyoruz.
 • Son olarak reklamınız onaylandıktan sonra size destek vermeye devam ediyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti asla bırakmıyoruz.
 • Size sadece arkanıza yaslanıp gelen olumlu geri dönüşü mutlulukla izlemek kalıyor.