Grafik Tasarımı

Sitenizin her türlü grafik işleri bize emanet! Sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel bir şekilde hazırlanan grafik tasarımlarımızı çok beğeneceksiniz. Size özel ekibimiz tarafından çizilip hazırlanan görseller sizi öne çıkaracak. Size özel hazırlanmış kartvizit, broşür, logo tasarımı, katalog tasarımı, afiş tasarımı gibi bir çok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Siz ve markalarınız bizim için çok önemli.

Profesyonel bir şekilde hazırlanan grafik Tasarım firmanızın kalitesini göstermekle beraber irtibarını da arttırır. Panda Medya Grafik Tasarım ekibimiz ile istediğiniz herşeyi resime döküyoruz ve kısa bir süre içinde size teslim ediyoruz. Beğenmediğiniz yerleri hemen revize ediyoruz ve sizlerin huzuruna tekrar sunuyoruz.

EN UYGUN FİYAT, EN PROFESYONEL VE BAŞARILI GRAFİK ÇALIŞMALARI PANDA MEDYADA’DA!

Logo Tasarımlarında Nasıl Bir Yol İzliyoruz?

İnternet sitenizin, firmanızın logo tasarımı çok önemlidir. Çünkü sitenizi ilk görecek kişi öncelikle logonuzu görür. Bu da ilk bakış için çok önemlidir. Yaratıcı fikirlerimizi ortaya koyarak sizinde fikirlerinizi alarak mükemmel işler çıkarıyoruz. Kaliteli bir logoya sahip oluyorsunuz ve rakiplerinizden bir adım önde oluyorsunuz.

Kurumsal Kimlik Tasarımlarında Nasıl Bir Yol İzliyoruz ?

Kurumsal kimlik şirketin, firmanın dünyada ki yüzüdür. Bunun için tamamen profesyonel ekip tarafından hazırlanmalı. Panda Medya Grafik Tasarım ekibimiz ile en başarılı şekilde en ince ayrıntısını dahi atlamadan hazırlayarak firmanızı hep en üstte durmasını sağlayacak bir imaj sağlıyoruz. Bu imaj varken unutmayın kazancınız artacaktır.

Broşür Tasarımlarında Nasıl Bir Yol İzliyoruz ?

Reklam çalışmalarının en başarılı yöntemlerinden biride broşür dağıtmaktır. Çünkü müşteri ile bire bir görüşüp broşürü veriyoruz gibi düşünebilirsiniz. Sizin için tasarlayacağımız broşürler sayesinde insanlara verdikten sonra atılma şansı kalmayacak. Çünkü kendimize güveniyoruz. Yaratıcı fikirlerimizle ortaya çıkardığımız çalışmalar müşterilerinizin dikkatini çekecek.

Afiş Tasarımlarında Nasıl Bir Yol İzliyoruz ?

Otobüs duraklarında, billboardlarda gördüğünüz afişleride sizlere sunuyoruz. Diğer çalışmalara göre daha çok incelik gerektiren afiş tasarım boyutları büyük olduğu için görüntü kalitesini her zaman düşürür. Ama korkmayın Panda Medya burada. Yaptığımız çalışmalarda en ince detayına kadar dikkat ettiğimiz için görüntü kalitesinde asla bozukluk olmuyor. Sizin fikirleriniz ve kendi ekibimizin yaratıcı fikirlerini toplayıp derleyip müşterilerin dikkatini çekecek çalışmalar yapıyoruz. Ve harcadığını paralar boşa gitmemiş oluyor.

Grafik Tasarım Neden Önemlidir ?

Panda Medya olarak markanız için profesyonel çalışmalar yaparak markanızın değerini arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin hayal ettiğiniz tasarımların üzerine biraz da biz tecrübelerimizi ekliyoruz ve mükemmel bir iş çıkmış oluyor. Sadece size özel hazırlanmış olan logo, afiş tasarımı, kurumsal kimlik gibi yaptığımız işler sizin markanızın asıl yüzüdür. Yaptığımız kaliteli işler sayesinde hem rakiplerinizin gözünde güçlü bir marka olarak gözükeceksiniz hemde müşterileriniz ve ziyaretçileriniz tarafından olumlu bir geri dönüş alacaksınız.