Kurumsal Web Tasarım
// Neler Yapıyoruz

En İyi Olanları Sunuyoruz

01.
Kurumsal İnşaat Sitesi

İnşaat Sektörü için özel olarak kurumsal web tasarımı hizmetleri sunmaktayız.

02.
Kurumsal Servis Sitesi

Kurumsal olarak teknik servis siteleri oluşturuyor ve bu konuda destek oluyoruz.

03.
Kurumsal Sigorta Sitesi

Sigortacılık sektörüne özel olarak web tasarım ve yazılım hazır olarak sunuyoruz.

04.
Avukat Sitesi Tasarımı

Avukat bürolarına özel web tasarım hizmetleri ve yazılım hizmetleri 

Panda Medya bilgi teknolojileri ve yazılım sistemleri şirketiyiz. Yılların bizlere kazandırdığı yenilikleri, tecrübeyi ve güleryüzü siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık sıradanlaşmış, hatalı kurumsal web tasarımlardan bıktıysanız hemen bizimle iletişime geçerek yenilikçi, sadece size özgün, son derece stabil çalışan, sizi herkesden önde tutacak kurumsal web tasarım hazırlayıp kısa sürede size teslim edelim.

Çalışmakta olduğunuz sektörde herkesden farklı olmak istiyorsanız tam yerindesiniz. İnternetin gücünü daha fazla elinizde tutmak için aktif olarak kullanmanız gerekmektedir. Bu aktifliği ise yaptığımız web tasarımlarla kolaylaştırabilirsiniz. Yaptığımız profesyonel işler sayesinde marka değerinizi arttırıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Yaparken Nasıl Bir Yol İzliyoruz ?

Siz bize hayalinizde ki projenizi anlatıyorsunuz. Neler istediğinizi neler istemediğinizi bize bildiriyorsunuz. Bizde projenizi detaylı bir profesyonel ekip çalışması sisteme döküyoruz.

İstediğiniz renkleri, düzeni sizin isteğinize göre hazırlıyoruz. Sizin için hazırlamakta olduğumuz siteyi en ince ayrıntısına kadar siz müşterilerimize detaylı bir şekilde sunumunu yapıyoruz. Ve bu sayede aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor. Ve son olarak sizlere işi temiz ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Teslim ettikten sonra sizden asla desteğimizi çekmiyor ve en ufak bir sorunda hemen size yardımcı oluyoruz.

Yaptığımız kolay yönetim paneli sayesinde ziyaretçilerinize bilgi verirken asla zorlanmayacaksınız! Tamamen mobil uyumlu web tasarımlarımız sizi bir adım daha öne çıkaracaktır.

Yeni Markalar Yaratmak Ve Bulunan Markanızın Değerini Arttırmak İçin Burdayız!

Panda Medya bilgi teknolojileri ve yazılım sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize 10 yıldan fazladır hizmet vermekteyiz. Dinamik, güleryüzlü ekibimiz ile istediğiniz Kurumsal Web Tasarım , grafik tasarım, e-ticaret, Seo, yazılım geliştirme gibi hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

Kimler Kurumsal Web Tasarım Kullanabilir ?

Bu tasarımı kullanmak kişinin kendi isteğine kalmıştır. Fakat normal bir kullanıcı günlük yaşantısını yazıya döküp paylaşacaksa onun için blog tasarımını öneririz. Eğer bir marka değeriniz var ise kurumsal bir şirket iseniz ancak o zaman tercih ederseniz işinizi daha çok görecektir. Genellikle bu tasarım daha çok büyük firmalar, markalar tarafından tercih ediliyor.

Kurumsal Kimlik Nedir ? Nasıl Oluşturulur ?

Kurumsal kimlik olarak adlandırılan şey aslında bir şirketin, firmanın, vakıfın, kuruluşun imajını temsil eder kısaca şirketin kimliğidir. Kurumsal kimlik şirketin herkes tarafından görünen yüzüdür. Bu neden iyi tasarlanmalıdır. Panda Medya olarak biz sizin yerinize profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz!

İyi bir şekilde hazırlanmış kurumsal kimlik hem rakip şirketlerin hem de müşteri ve ziyaretçilerinizi büyülemeye yarar. Panda Medya Kurumsal Web Tasarım olarak profesyonel ekibimiz ile şirketinizi, firmanızı herkesden öne çıkarıyoruz.

Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde firmalar tasarıma çok özen göstermelidirler. Bunun için alanlarında en başaları en profesyonel kişilerle çalışmaları gereklidir, yani Panda Medya .

// Türk Ticaret Kanununa Uygun

Kurumsal Web Tasarım

Türk Ticaret kanunua uygun olarak iletişim bilgileri ve tasarım yapısı SSL Sertifikası dahil olarak sunmaktayız ve ayrıca olmazsa olmazlarından google maps ve navigasyon kaydınızı yapmaktayız.